Rivendell Clinic | Blog
15508
blog,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Blog

Wymodelowane nogi

19 cze Jak na lato wymodelować nogi?

W tym roku wiosna zaskoczyła wysokimi temperaturami. Nad Bałtykiem kurorty wypoczynkowe pękają w szwach, sezon wyjazdowy rozpoczął się wyjątkowo wcześnie. Temperatura sprzyja zakładaniu sukienek, spódnic i szortów, a te wymagają eksponowania nóg, często jednak kobiety nie są zadowolone z ich wyglądu. Jeżeli szukasz kilku wskazówek jak uzyskać piękne nogi na lato i wreszcie pozbyć się kompleksów to dobrze trafiłaś.

Zobacz więcej
Nadpotliwość stóp

11 cze Zadbaj o stopy na wakacje

Latem zawsze pokazujemy nieco więcej ciała, więc w tych najgorętszych miesiącach większość wkłada dużo wysiłku w to, aby dobrze się prezentować. Wiele z nas zapomina jednak o stopach i pozwala, by popękane, suche pięty psuły piękny efekt wywołany gładką skórą i piękną sylwetką. Jak przygotować je na wakacje?

Zobacz więcej
Aquaflilling przed sezonem bikini

15 maj Aquafilling jeszcze przed sezonem bikini – wyglądaj pięknie na plaży

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, najwyższy czas zaplanować wakacyjne wyjazdy, wiosną warto też zastanowić się nad swoim ciałem. Wiele kobiet cierpi na kompleksy związane ze swoim wyglądem, częstym powodem niezadowolenia są małe lub asymetryczne piersi, które skutecznie niszczą pewność siebie, a czasem stanowią przyczynę nieudanych wakacji w tropikach. Czy istnieje sposób, aby bezinwazyjnie poprawić ich wygląd?

Zobacz więcej
Zastrzyki domięśniowe na alergię

27 kwi Poznaj sposób na osłabienie reakcji alergicznych

Wiosna to trudny czas dla alergików, budzące się do życia drzewa i krzewy wyrzucają wiele pyłków, które podrażniają śluzówki nosa i gardła, a także powodują łzawienie oraz zapalenie spojówek. Oprócz flory, dokucza również fauna, wiele owadów budzi się do życia z zimowego letargu, a ich ukąszenia również mogą być przyczyną pojawienia się reakcji alergicznych.

Zobacz więcej
Witamina B w kroplówce

19 kwi Na co działają witaminy z grupy B?

Witaminy są jednymi ze składników, których niedobór jest od razu widoczny na skórze i wewnątrz organizmu. Choć dostępność produktów spożywczych jest dziś duża, niestety większość z nich jest mocno przetworzona, co zamiast działać zbawiennie na ludzki organizm, czasem dodatkowo go osłabia i naraża na zatrucia. Nie inaczej jest w przypadku witamin z grupy B, na których brak cierpi spora część społeczeństwa.

Zobacz więcej
Zabiegi na wiosnę

09 kwi Jak przygotować ciało do wiosny?

Okres jesienno-ziomowy nareszcie dobiegł końca, czas pożegnać się z grubymi kurtkami, czapkami i szalikami, do łask wracają kolorowe sukienki oraz lekkie, zwiewne bluzki. Lżejsze stylizacje wymagają od wybierających je osób znacznie więcej niż ciepłe elementy garderoby. Jeżeli Twoje ciało wymaga nieco pracy, aby w powyższych stylizacjach wyglądać dobrze, sprawdź co możesz tej wiosny zrobić dla siebie i swojej sylwetki.

Zobacz więcej
Gabinet medycyny estetycznej

28 mar Pierwsza wizyta w klinice medycyny estetycznej

Wiele osób zastanawia się kiedy udać się do kliniki medycyny estetycznej po raz pierwszy, odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, nie wskazuje się bowiem górnej, ani dolnej granicy wiekowej. Gabinety powstają, aby pomagać osobom zmagającym się z problemami, które powodują kompleksy, zaniżenie własnej wartości, a nawet depresję, dlatego pierwsze odwiedziny lekarza medycyny estetycznej powinno się odbyć, gdy odczuwasz taką potrzebę.  

Zobacz więcej

Facebook