Blog

botoks

18 lut Botoks – fakty i mity

Botoks dla wielu osób kojarzy się z przesadzonymi operacjami plastycznymi, nieudaną medycyną estetyczną lub niesprecyzowanymi powikłaniami. Nic bardziej mylnego. Jest to produkt, który może pomóc w wielu aspektach życia, a efekty jego użycia mogą być niezwykle subtelne. Sprawdź jakie są fakty i mity na temat toksyny botulinowej.

Zobacz więcej
nawilżanie ust

17 gru 5 sposobów na piękne usta

Każda z nas chciałaby mieć zadbane oraz gładkie usta, które pięknie wyglądają zarówno ozdobione soczystym kolorem szminki, jak i bez niej. Nie osiągniemy tego z pewnością bez odpowiedniej pielęgnacji. Wargi są niezwykle delikatne, stąd też często może dochodzić do ich pierzchnięcia, a nawet pękania. Co zatem zrobić, aby temu zapobiec?

Zobacz więcej
wypadanie włosów jesienią

26 lis Przesilenie jesienne a wzmożone wypadanie włosów

Mimo, że wypadanie włosów jest naturalnym procesem, bo codziennie wypada nam około 50 włosów, podczas przesilenia jesiennego liczba ta może zwiększyć się nawet do 100. Prowadzi to czasem nawet do frustracji, gdyż jeszcze niedawno, latem, nasza skóra była piękna, odżywiona, a włosy mocne i lśniące.

Zobacz więcej
pielęgnacja skóry dłoni jesienią i zimą

19 lis Jak pielęgnować skórę dłoni jesienią i zimą?

Okres jesienno-zimowy jest dla delikatnego naskórka na dłoniach nie lada wyzwaniem, dlatego warto w tym czasie zatroszczyć się o swoje ręce jeszcze intensywniej. Skóra na dłoniach pozbawiona jest gruczołów łojowych w efekcie czego nie posiada warstwy chroniącej ją przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak wiatr, niska temperatura, promienie UV, na które stale jest narażona.

Zobacz więcej