Rivendell Clinic | Blog
15508
blog,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Blog

Witaminy

31 paź Kiedy warto zafundować sobie witaminowe kroplówki?

Kroplówki witaminowe jeszcze kilka lat temu były tajemniczym eliksirem, który chętnie przyjmowały znane osobistości zza oceanu. Obecnie stają się coraz bardziej popularne na całym świecie - także w Polsce. Zanim jednak zdecydujemy się na bombę witaminową podawaną dożylnie, warto wiedzieć czym dokładnie ona jest i kiedy warto ją sobie zafundować.

Zobacz więcej
Zabieg Los Deline

30 paź Zabieg Los Deline – co warto o nim wiedzieć?

Każda kobieta, bez względu na wiek chce się dobrze czuć w swoim ciele i cieszyć doskonałą sylwetką. Oprócz dbania o przestrzeganie prawidłowej diety oraz regularnych ćwiczeń, aby osiągnąć upragniony cel warto również zwrócić się o pomoc do specjalistów. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znajdziemy między innymi zabieg Los Deline. Na czym polega i dlaczego cieszy się sporą popularnością?

Zobacz więcej
Zabieg botoks

24 wrz Przeciwwskazania po botoksie

Coraz więcej kobiet chce wyglądać perfekcyjnie, bez względu na wiek. Aby zredukować oznaki starzenia się skóry, warto skorzystać z popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Spośród nich sporą popularnością cieszy się stosowanie botoksu. Do jakich zaleceń należy się zastosować po wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową?

Zobacz więcej
Skóra po wakacjach

13 wrz Powakacyjne nieestetyczne niespodzianki na skórze

Okres wakacji powoli dobiega końca, podobnie jak gorąca, letnia aura. Po powrocie z urlopu czujemy się wypoczęci i gotowi do podejmowania nowych, życiowych wyzwań. Często jednak nasze dobre samopoczucie nie łączy się z estetycznym wyglądem skóry. W jaki sposób poradzić sobie z przykrymi konsekwencjami niewłaściwej pielęgnacji cery podczas wakacji?

Zobacz więcej
Wieczorna pielęgnacja

14 sie Wieczorna pielęgnacja ciała latem

Latem nasze ciało jest szczególnie poddawane próbom, ze względu na takie czynniki jak promienie słoneczne, klimatyzacja, woda morska oraz piasek. Aby cieszyć się pięknym wyglądem na wakacjach, ale również podczas zbliżającej się jesieni trzeba dobrze o siebie zadbać. Wieczorne rytuały pielęgnacyjne nie mogą być przez nas traktowane po macoszemu, dlatego że właśnie wtedy przygotowujemy ciało na nocną regenerację.

Zobacz więcej
Zabieg przed uroczystością

09 sie Jakim zabiegom poddać się przed ważnym wydarzeniem?

W okresie letnim zdarza się najwięcej uroczystych okazji: śluby, wesela, chrzciny, imprezy firmowe i wiele innych. Każda kobieta oprócz zjawiskowego stroju, powinna zadbać o swoje ciało, aby podczas szalonej, letniej zabawy czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Wielkie wyjście to także doskonała okazja do zrobienia czegoś dla swojej urody. Na jakie zabiegi zdecydować się przed ważnym wydarzeniem i kiedy je wykonać?

Zobacz więcej
Aquafilling pośladków

24 lip Zgrabne pośladki dzięki metodzie Aquafilling

Sezon letni trwa w najlepsze, czas wyciągnąć z szafy ulubiony strój kąpielowy, zapakować olejki do opalania i ruszać na plażę. Niestety często wyjazdy nie kojarzą się najlepiej, mimo słońca, złotego piasku i wody, martwisz się, że Twoje ciało nie wygląda dobrze w bikini, zwłaszcza w jego dolnych partiach. Częstym problemem kobiet jest zbyt płaska pupa, bo jak wiadomo kobiece kształty to nie tylko jędrne, pełne piersi, ale także zaokrąglone pośladki.

Zobacz więcej

Facebook