Rivendell Clinic | Blog
15508
blog,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Blog

Skóra po wakacjach

13 wrz Powakacyjne nieestetyczne niespodzianki na skórze

Okres wakacji powoli dobiega końca, podobnie jak gorąca, letnia aura. Po powrocie z urlopu czujemy się wypoczęci i gotowi do podejmowania nowych, życiowych wyzwań. Często jednak nasze dobre samopoczucie nie łączy się z estetycznym wyglądem skóry. W jaki sposób poradzić sobie z przykrymi konsekwencjami niewłaściwej pielęgnacji cery podczas wakacji?

Zobacz więcej
Wieczorna pielęgnacja

14 sie Wieczorna pielęgnacja ciała latem

Latem nasze ciało jest szczególnie poddawane próbom, ze względu na takie czynniki jak promienie słoneczne, klimatyzacja, woda morska oraz piasek. Aby cieszyć się pięknym wyglądem na wakacjach, ale również podczas zbliżającej się jesieni trzeba dobrze o siebie zadbać. Wieczorne rytuały pielęgnacyjne nie mogą być przez nas traktowane po macoszemu, dlatego że właśnie wtedy przygotowujemy ciało na nocną regenerację.

Zobacz więcej
Zabieg przed uroczystością

09 sie Jakim zabiegom poddać się przed ważnym wydarzeniem?

W okresie letnim zdarza się najwięcej uroczystych okazji: śluby, wesela, chrzciny, imprezy firmowe i wiele innych. Każda kobieta oprócz zjawiskowego stroju, powinna zadbać o swoje ciało, aby podczas szalonej, letniej zabawy czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Wielkie wyjście to także doskonała okazja do zrobienia czegoś dla swojej urody. Na jakie zabiegi zdecydować się przed ważnym wydarzeniem i kiedy je wykonać?

Zobacz więcej
Aquafilling pośladków

24 lip Zgrabne pośladki dzięki metodzie Aquafilling

Sezon letni trwa w najlepsze, czas wyciągnąć z szafy ulubiony strój kąpielowy, zapakować olejki do opalania i ruszać na plażę. Niestety często wyjazdy nie kojarzą się najlepiej, mimo słońca, złotego piasku i wody, martwisz się, że Twoje ciało nie wygląda dobrze w bikini, zwłaszcza w jego dolnych partiach. Częstym problemem kobiet jest zbyt płaska pupa, bo jak wiadomo kobiece kształty to nie tylko jędrne, pełne piersi, ale także zaokrąglone pośladki.

Zobacz więcej
Wymodelowane nogi

19 cze Jak na lato wymodelować nogi?

W tym roku wiosna zaskoczyła wysokimi temperaturami. Nad Bałtykiem kurorty wypoczynkowe pękają w szwach, sezon wyjazdowy rozpoczął się wyjątkowo wcześnie. Temperatura sprzyja zakładaniu sukienek, spódnic i szortów, a te wymagają eksponowania nóg, często jednak kobiety nie są zadowolone z ich wyglądu. Jeżeli szukasz kilku wskazówek jak uzyskać piękne nogi na lato i wreszcie pozbyć się kompleksów to dobrze trafiłaś.

Zobacz więcej
Nadpotliwość stóp

11 cze Zadbaj o stopy na wakacje

Latem zawsze pokazujemy nieco więcej ciała, więc w tych najgorętszych miesiącach większość wkłada dużo wysiłku w to, aby dobrze się prezentować. Wiele z nas zapomina jednak o stopach i pozwala, by popękane, suche pięty psuły piękny efekt wywołany gładką skórą i piękną sylwetką. Jak przygotować je na wakacje?

Zobacz więcej

Facebook