Redukcja cellulitu

Cellulit to problem, z którym boryka się ponad 85% kobiet na całym świecie – sprzyja mu niewłaściwa dieta i brak ruchu. Najczęściej dotyka takich partii ciała, jak uda, pośladki, ramiona oraz brzuch, stając się przyczyną kompleksów i braku poczucia atrakcyjności. W walce z tzw. pomarańczową skórką masaże i kremy mogą okazać się niewystarczające, dlatego warto rozważyć poddanie się zabiegowi mezoterapii Cellucare. Metoda ta wykorzystuje koktajl zawierający w sobie kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe – substancje, który zapewniają skuteczną redukcję cellulitu.

Wskazania:

Redukcja cellulitu

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej

Ujędrnienie skóry

Poprawa kondycji skóry

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się od zastosowania znieczulenia miejscowego, w dalszej kolejności następuje ostrzykiwanie preparatem fragmentów ciała, na których widoczny jest cellulit oraz występuje nadmierna tkanka tłuszczowa.

Efekty:

Rezultaty zabiegu stają się widoczne stopniowo. Ostatecznie nierówności związane z występowaniem pomarańczowej skórki zostają wygładzone. Dodatkowo następuje zmniejszenie objętości miejsc poddanych zabiegowi, a także poprawa zarysu sylwetki.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • stany zapalne w miejscu zabiegowym
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • ciężkie schorzenia nerek i wątroby
  • nadwaga
  • ciąża i okres karmienia