Rivendell Clinic | Ginekologia estetyczna
15065
page,page-id-15065,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Ginekologia estetyczna

Nowoczesna ginekologia estetyczna pozwala rozwiązać wiele z kobiecych problemów i dolegliwości dotyczących okolic intymnych – zarówno związanych ze starzeniem się warg sromowych większych, niewłaściwą ich budową czy objętością, jak i niewystarczającym nawilżeniem. Rozwiązaniem tych wszystkim problemów jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny zabieg wypełniania i rewitalizacji warg sromowych większych.

Wskazania:

Asymetria warg sromowych większych

Odczuwanie bólu podczas stosunku

Chęć zmiany kształtu warg sromowych większych

Częste infekcje oraz podrażnienia warg sromowych większych

Cienka, wiotka i sucha skóra łechtaczki i warg sromowych większych

Geniekologia estetyczna

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu w okolice warg sromowych większych za pomocą mikrokaniuli, a następnie odpowiednim jego rozprowadzeniu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, trwa ok. 30 minut.

Efekty:

W wyniku zabiegu następuje poprawa nawilżenia, zwiększenie objętości oraz napięcia warg sromowych większych, zmiana ich kształtu, jak również ustąpienie takich dolegliwości, jak ból czy świąd. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się ok. 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • stany zapalne w miejscach zabiegowych
  • ciąża i okres karmienia

Facebook