Rivendell Clinic | Powiększanie piersi Aquafilling – Los Deline
15581
page,page-id-15581,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Powiększanie piersi Aquafilling – Los Deline

Duże, pełne i jędrne piersi to symbol kobiecości i jednocześnie cel dążeń wielu pań, które nie mogą pochwalić się wymarzoną wielkością i kształtem swoich piersi. W pełni bezpieczne i nieinwazyjne rozwiązanie tego problemu przynosi przełomowy zabieg z zakresu medycyny estetycznej – Los Deline, nazywanego wcześniej Aquafilling Bodyline. Ten innowacyjny preparat wypełniający na bazie żelu hydrofilowego służy modelowaniu i konturowaniu ciała, w tym powiększaniu piersi. Pacjentki, które poddały się zabiegowi Aquafilling Bodyline mogą cieszyć się naturalnym i wymarzonym wyglądem swojego biustu – bez skalpela i implantów.

Wskazania:

Zwiększenie objętości piersi

Poprawa kształtu piersi

Korekta defektów piersi – asymetria piersi, wyrównanie ubytków po zabiegach

los-deline1-min

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na modelowaniu piersi preparatem Los Deline, wprowadzanego do tkanek miękkich za pomocą igły lub kaniuli. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 1,5 godziny.

Efekty:

Efekty stają się widoczne po upływie 7 dni od zabiegu – w tym czasie powinien ustąpić obrzęk po wkłuciu. Rezultaty utrzymują się co najmniej 5 lat.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi powiększania piersi metodą LOS DELINE właśnie w Rivendell Clinic?

To jedyna w Polsce klinika, w którym zabieg wykonuje 2-osobowy zespół lekarski.

Zabieg charakteryzuje się wysokim poziomem antyseptyczności, wykonywany jest tylko i wyłącznie w strojach sterylnych, a antybiotyki podawane są bezpośrednio do piersi, jak i zapisywane Pacjentce doustnie po zabiegu.

Zapewniamy pełny poziom znieczulenia miejscowego, który redukuje ból i dyskomfort praktycznie do zera i równocześnie umożliwia świadome uczestniczenie Pacjentki w zabiegu, a co za tym idzie wpływ na korektę kształtu i wielkości piersi.

Nasze Pacjentki pozostają z nami w bezpośrednim kontakcie telefonicznym oraz zapraszane są na bezpłatną konsultację po zabiegu.

Każda Pacjentka otrzymuje od nas specjalistyczny biustonosz dopasowany do jej sylwetki.

Zapewniamy zwolnienia lekarskie L4 na czas zabiegu i po nim.

Dla Pacjentek spoza Poznania zapewniamy bezpłatny nocleg w luksusowym hotelu Sheraton lub kolację w wykwintnej restauracji.

Dlatego właśnie gwarantujemy naszym Pacjentkom znacznie wyższy poziom usług niż jakakolwiek inna klinika w Polsce. Jeśli nam zaufałaś, zapraszamy na konsultację – omówimy Twój problem i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

aquafilling1
aquafilling2
aquafilling3
aquafilling4
aquafilling5
aquafilling
aquafilling
aquafilling
aquafilling13
1
2
3
4
1_aquafilling
2_aquafilling
3_aquafilling
aquafilling_metamorfoza
aquafilling_metamorfoza2

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne
  • choroby nowotworowe
  • infekcje i stany zapalne w miejscach zabiegowych
  • ciąża i okres karmienia, menstruacja

Facebook