Rivendell Clinic | Redukcja cieni pod oczami
14980
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14980,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Redukcja cieni pod oczami

Cienie pod oczami to problem, z którym boryka się zdecydowana większość społeczeństwa. Przemęczenie, niewyspanie, upływający wiek lub podłoże genetyczne – przyczyny powstawania tych nieestetycznych zasinień w okolicach oczu mogą być różne. Bez względu na źródło tego problemu, możliwe jest poddanie się skutecznemu i bezinwazyjnemu zabiegowi redukcji cieni pod oczami, który pozwoli przywrócić twarzy zdrowy i wypoczęty wygląd.

Wskazania:

Zasinienia pod oczami

Tzw. worki pod oczami

Zapadnięta dolna powieka

Cienka skóra w okolicach oczu

Widoczne naczynka krwionośne

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na wprowadzeniu w okolice oczu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, po wcześniejszym zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Następnie wykonywany jest delikatny masaż mający na celu właściwe rozprowadzenie substancji. Zabieg trwa ok. 30 minut.

Efekty:

Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego wykonaniu – cienie pod oczami zostają zredukowane, zagłębienia zmniejszone, w efekcie czego twarz wygląda na zdrową i wypoczętą. Rezultaty utrzymują się ok. 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • stany zapalne w miejscu zabiegowym
  • skłonności do powstawania blizn przerostowych
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby nowotworowe
  • ciąża i okres karmienia

Facebook

*/?>