Rivendell Clinic | Pakiet VIP Exclusive
15548
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15548,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Pakiet VIP Exclusive

Pakiet VIP Exclusive to pakiet, który powstał z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, ceniących sobie czas i wygodę, a także oczekujących spektakularnych efektów.

 

Pakiet składa się z trzech sesji zabiegowych oddzielonych od siebie odstępem dwu-trzy tygodniowym. Dzięki wnikliwej analizie twarzy Pacjenta, wykonujemy kilkanaście powiązanych ze sobą zabiegów dla maksymalnego efektu odmładzającego. Jesteśmy w stanie w ciągu trzech sesji zabiegowych odmłodzić Twoją skórę aż o 15 lat!

W skład pakietu wchodzą:

Konsultacja lekarska

Mezoterapia stretchcare + cytocare x3 (6 ampułek mezoterapii, 33ml!!!)

Botoks - 4 okolice twarzy

Kwas hialuronowy (8 ml) podzielony na różne okolice twarzy

Pacjent ma możliwość wyboru podczas konsultacji z lekarzem, w przypadku jakich okolic twarzy decyduje się preparaty wykorzystać. Pełna oferta zastosowania kwasu hialuronowego w zakładce cennik.

Każdy Pacjent po wykorzystanym pakiecie VIP Exclusive otrzymuje od nas kartę stałego klienta, uprawniającą do skorzystania z rabatu 10% na całą ofertę zabiegową powyżej kwoty 2000 zł.

Facebook

*/?>