Nici liftingujące – hit medycyny estetycznej

glowna

15 kw. Nici liftingujące – hit medycyny estetycznej

Wiele kobiet borykających się z kompleksami chętnie poddałoby się zabiegowi upiększającemu, ale powstrzymują je przed tym obawy. Wynikają one głównie z tego, że do niedawna większość stosowanych metod poprawiających urodę była bardzo inwazyjna. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – nikt nie musi się już obawiać skalpela i długiego okresu dochodzenia do siebie po zabiegu. Najlepszym tego przykładem są właśnie stale zyskujące na popularności nici liftingujące.

Jeszcze kilka lat temu, gdy w grę wchodziło przywracanie skórze młodzieńczej jędrności, używano tak zwanych “złotych nici”. Raz wprowadzone pozostawały na stałe w danym miejscu. Ten mankament skutecznie odstraszył niejedną kobietę, która pozostała bez pomocy w walce z kompleksami. Współczesne nici nie mają z tym nic wspólnego!

niciCzym się zatem wyróżniają? Przede wszystkim, wprowadzenie ich pod skórę pacjenta lub pacjentki wcale nie oznacza, że pozostaną tam na zawsze. Kiedy spełnią swoją rolę, czyli zakotwiczą się w tkance i podniosą ją, ulegają biodegradacji – oznacza to, że są bio-wchłanialne. Zależnie od rodzaju są zbudowane z bezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych, takich jak kwas polimlekowy lub glikolowy. Technika została wynaleziona w Korei Południowej, a stamtąd rozprzestrzeniła się już na cały Zachód.

W przypadku osób, które przede wszystkim oczekują efektu odmłodzenia twarzy lub też korekty niedoskonałości takich jak opadnięcie brwi czy policzków, doskonale sprawdzą się nici First Lift BARB 4D. Zabieg trwa od 30 minut do ok. godziny, przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Efekt widać od razu, a dzięki stymulacji produkcji kolagenu, utrzymuje się on do dwóch lat. Klienci cieszą się dzięki temu ujędrnioną, wygładzoną skórą, która przy tym nadal wygląda naturalnie. Bardzo podobnym działaniem charakteryzują się nici Silhouette, które są najczęściej stosowane do korekty linii brwi oraz kształtu żuchwy i podbródka. W obu przypadkach, po około 2 latach zastosowane nici samoczynnie się rozpuszczają.

liftNici liftingujące to nie tylko rozwiązanie dla starzejącej się skóry twarzy. Z takim samym powodzeniem można stosować je w przypadku innych części ciała. W związku z tym panie, które borykają się z dolegliwościami dotyczącymi okolic intymnych również powinny zainteresować się nićmi, które skutecznie niwelują takie problemy jak częste infekcje, niewłaściwa budowa czy też powikłania poporodowe. Nici Vaginal Narrower to zatem nie tylko skuteczna metoda poprawy wyglądu stref intymnych, ale również ich kondycji. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie przyrost zadowolenia z życia seksualnego.

Stosowanie nici lifitingujących to z pewnością najlepsza, w pełni bezpieczna, alternatywa dla chirurgii plastycznej. Oczywiście, jak w przypadku wszystkich innych zabiegów, istnieją pewne przeciwwskazania, o których powinien indywidualnie informować specjalista wykonujący zabieg. W Rivendell Clinic również wykorzystujemy tę nowoczesną metodę. Chcemy, by jak najwięcej osób miało możliwość skorzystania z tego typu zabiegów upiększających, które przede wszystkim mają spowodować wzrost zadowolenia z własnego wyglądu.