Korekta asymetrii warg w 30 minut

asymetryczne wargi

03 lip Korekta asymetrii warg w 30 minut

Kobiety uwielbiają perfekcyjny wygląd. Dobrze leżące ubrania, wymodelowane włosy i przede wszystkim nienaganny makijaż. Co sprawia, że przyciąga on spojrzenia wielu osób i zatrzymuje je na dłużej? Zazwyczaj są to usta. Dobrze podkreślone pełne wargi sprawiają, że twarz nabiera koloru. Częstym problemem jednak jest to, że jedna z warg jest nieco mniejsza niż druga i niestety irytuje to podczas robienia makijażu. Jednocześnie wprawia też w kompleksy – są chwile, w których rezygnujemy z makijażu, a jednak świetnie byłoby czuć się wspaniale także bez niego. Jak poradzić sobie z asymetrią warg i czy istnieje skuteczny zabieg na usta? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

Mam krzywe usta i co teraz?

Wstajesz rano i patrzysz w lustro. Masz ochotę zrobić sobie makijaż, który przyciągnie spojrzenia wszystkich, a także sprawi, że na pewno zostaniesz zapamiętana. Jest jednak pewien mały problem… krzywe usta. Jedna warga jest mniejsza niż druga, nawet nie musi się to rzucać w oczy, ale Ty to widzisz i czujesz, że nie jest idealnie. Malujesz usta pomadką i jedna z warg zdaje się znikać. Nie, to nie wygląda estetycznie. Rezygnujesz z koloru na ustach, bo ich asymetria sprawia, że nie czujesz się z nim dobrze, a bez pomadki jeszcze gorzej! Plan B: konturówka. Próbujesz obrysować kontur ust trochę szerzej, żeby sprawiały wrażenie większych, jednak albo nie daje to efektu, którego byś oczekiwała i który by Cię w pełni satysfakcjonował albo wyglądasz nieco komicznie przez zbyt obszerne zarysowanie. Jak z tego wybrnąć? Asymetria warg to problem, który nie pozwala Ci czuć się w pełni dobrze z samą sobą. Jeśli zawiodła Cię pomadka, a konturówka także nie daje rady, warto pomyśleć nad innym sposobem. Czy słyszałaś o skutecznym zabiegu na usta, który sprawi, że wreszcie będą równe i pełne? Jeśli nie, koniecznie musisz go poznać.

Drobna korekta, duży efekt

usta asymetryczneCałość zajmuje około 30 minut. Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w usta cienką igłą. Wcześniej jednak stosowane jest miejscowe znieczulenie, żeby mieć pewność, że nic przypadkiem nie zaboli podczas zabiegu. Po skończeniu usta mogą przez jakiś czas wydawać się spuchnięte – jednak nie ma czym się martwić, ten efekt szybko zniknie, a zostanie docelowy, który uwydatni wargi i zniweluje asymetrię. Rezultaty takiego zabiegu utrzymują się od 10 do 14 miesięcy. Nie ma potrzeby powtarzać go częściej, bo efekt jest długotrwały i doskonale się utrzymuje, a i przy znikaniu robi to równomiernie – nie pozostawia wrażenia ust, z których zostało spuszczone powietrze. Ten skuteczny zabieg na usta jest dedykowany dla osób, które borykają się z ich asymetrią, chcą unieść kącik warg, bo wydają się „smutne” i pozbawione uśmiechu. Jednocześnie będzie wspaniały dla tych z Was, które chcą usta odmłodzić lub nawilżyć. Zabieg z kwasem hialuronowym poprawi jakość łuku kupidyna, zniweluje drobne zmarszczki wokół okolicy warg, a także poprawi naturalną czerwień ust na stałe, dzięki czemu nie zawsze pomadka będzie niezbędnym elementem zawartości torebki.

Często podczas podjęcia decyzji o poprawie stanu naszego ciała z pomocą medycyny estetycznej towarzyszy pewien strach, że coś pójdzie nie tak. Wszelkie wątpliwości tego typu rozwieje lekarz, który opowie o przeciwwskazaniach i udzieli szczegółowych informacji. Kwas hialuronowy, który rozkłada się w skórze, ma za zadanie pobudzić ją do działania. Efekt utrzymuje się na tyle długo, że nie ma potrzeby częstych poprawek, jednak nie jest stały. Kiedy zacznie znikać, będzie można podjąć decyzję o powtórzeniu zabiegu w celu ponownych poprawek i zniwelowania niedoskonałości. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak skorygować usta, żeby pozbyć się krzywych warg, chyba właśnie znalazłaś odpowiedź.