Jakim zabiegom poddać się przed ważnym wydarzeniem?

Zabieg przed uroczystością

09 sie Jakim zabiegom poddać się przed ważnym wydarzeniem?

W okresie letnim zdarza się najwięcej uroczystych okazji: śluby, wesela, chrzciny, imprezy firmowe i wiele innych. Każda kobieta oprócz zjawiskowego stroju, powinna zadbać o swoje ciało, aby podczas szalonej, letniej zabawy czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Wielkie wyjście to także doskonała okazja do zrobienia czegoś dla swojej urody. Na jakie zabiegi zdecydować się przed ważnym wydarzeniem i kiedy je wykonać?

Zabiegi na ważne wyjścia

Każdy zabieg urodowy jest ingerencją, dlatego przed wyczekiwaną okazją warto przyjrzeć się sobie w lustrze i podjąć decyzję jakie działania chcesz podjąć. Niektóre z nich mogą powodować zasinienia, zaczerwienienia czy lekką opuchliznę, dlatego trzeba dokładnie zaplanować swoje postępowanie. Na wszystko jest miejsce i czas, dlatego dobrze jest rozłożyć wizyty w klinice w czasie, po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Miesiąc wcześniej

ważne wydarzenieJakie zabiegi urodowe powinno wykonywać się miesiąc przed ważną uroczystością? Wszystkie, które dotyczą drobnych korekt skóry i zmarszczek. Usuwanie blizn czy przebarwień również warto przeprowadzić nieco wcześniej. Wypełnienia można wykonać za pomocą botoksu, ale płytkie zagłębienia na skórze warto potraktować zastrzykami z kwasu hialuronowego, który jest naturalnym wypełniaczem. Ponadto po czasie sam wchłania się w tkanki ciała bez szkody dla zdrowia. Jak każdy zastrzyk zostawia ślad, dlatego nie powinno się na niego decydować tydzień przed wyjściem. Rosnącą popularnością cieszy się także zabieg redukcji cieni pod oczami. Nic dziwnego, tempo życia jest coraz wyższe, mniej śpisz, skóra jest zmęczona i szybciej traci jędrność, pojawiają się ciemne, nieestetyczne plamy w okolicy doliny łez. Dodatkowo makijaż nie chce się trzymać na takiej cienkiej, osłabionej cerze. Lekarstwem jest usunięcie ich poprzez wprowadzenie specjalnie przygotowanej substancji na bazie kwasu hialuronowego w okolice pod oczami. Poprzedza je znieczulenie, a cały zabieg kończy się relaksującym masażem. Rezultaty w postaci pięknej, promiennej skóry i braku zasinień utrzymują się 12 miesięcy.

Tydzień przed wyjściem

Siedem dni przed wielkim wyjściem warto przeprowadzić cały rytuał pielęgnacyjny, rozpoczynając od oczyszczania. W przypadku cer tłustych i mieszanych można postawić na manualną wersję, natomiast skóry suche i atopowe powinny ograniczyć się do peelingów enzymatycznych. Następnym etapem jest mocne nawilżanie, które najlepiej przeprowadzić za pomocą dogłębnej mezoterapii. Oprócz nawodnienia, nada ona również cerze wyraźnego blasku i widocznie ją odmłodzi. W ostatnie dni przed ważnym wydarzeniem warto udać się również na kroplówki witaminowe, uprzednio konsultując ich skład z lekarzem. Taka bomba pozytywnych składników odżywczych pozytywnie wpłynie na organizm zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. 2-3 dni poprzedzające wielkie wyjście to idealny czas na relaks i uspokojenie stresów oraz nerwów, które zawsze uwidaczniają się na twarzy. Najlepiej postawić wówczas na delikatne masaże ciała. Ważne, aby nie było to nic mocnego, co mogłoby pozostawić ślady widoczne na skórze. W tym czasie polecane są również mocno nawilżające maseczki i sera, które przygotowują cerę na przyjęcie późniejszego, wieczorowego makijażu.

Nadchodzący ślub czy inne ważne wydarzenie zwykle sprawiają, że kobiety zaczynają wykonywać wiele zabiegów jednocześnie, aby szybko poprawić mankamenty urody. Niestety takie działanie najczęściej kończy się zasinienia i zaczerwieniami. Pamiętaj, aby poddawać się zabiegom w odpowiednim na to czasie.