Jak pozbyć się dyskomfortu w okolicach intymnych?

nici vaginal narrower

20 wrz Jak pozbyć się dyskomfortu w okolicach intymnych?

Okolice intymne to ważna część ciała dla każdej kobiety. Poczucie dyskomfortu z nimi związane powoduje znaczne obniżenie satysfakcji seksualnej, a także inne problemy utrudniające codzienne funkcjonowanie. Jak sobie z tym poradzić i jak poprawić kondycję okolic intymnych? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

Lifting okolic intymnych nićmi Vaginal Narrower

Kobietom często doskwierają różne dolegliwości związane z okolicami intymnymi, które skutecznie utrudniają zarówno życie codzienne, jak i seksualne. Między innymi mogą to być nieprzyjemne infekcje, niewłaściwa budowa, poporodowe uszkodzenia mięśni lub zmiany spowodowane naturalnym starzeniem się organizmu – a co za tym idzie, zbyt szerokie wejście do pochwy i brak satysfakcji seksualnej. Rozwiązaniem, które radzi sobie z wymienionymi problemami, jest lifting okolic intymnych przy pomocy nici Vaginal Narrower. Całość trwa niecałe trzydzieści minut, a efekty są widoczne od razu i utrzymują się długi czas. Zabieg polega na wprowadzeniu jednej lub dwóch nici, w zależności od rodzaju dolegliwości, poprzez kilka nacięć skóry w okolicach miejsc intymnych. Gdy już zostaną umieszczone w odpowiednich miejscach, zostają zawiązane i tym samym powodują efekt liftingujący, unosząc skórę do góry. Mięśnie naciągają się, widocznie zwężając wejście do pochwy. Całość wykonywana jest przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie trzeba bać się ewentualnego bólu podczas zabiegu. Najlepszym momentem na wykonywanie liftingu nićmi Vaginal Narrower jest połowa cyklu miesiączkowego.

Efekty i bezpieczeństwo po zabiegu

Całość jednak na zabiegu się nie kończy – ważne jest to, by odpowiednio o siebie zadbać zaraz po jego ukończeniu. Przez kolejnych kilka dni dobrze jest prowadzić spokojny tryb życia, unikając nieobowiązkowego wysiłku fizycznego. Dotyczy to także współżycia – należy z niego zrezygnować na około tydzień. Dodatkowo do momentu pojawienia się miesiączki powinno się stosować preparaty do higieny intymnej o właściwościach odkażających. Nie trzeba również bać się powikłań, ponieważ jest bardzo niskie ryzyko, że takowe wystąpią. Efekty zabiegu nićmi Vaginal Narrower są widoczne od razu. Następuje zwężenie wejścia do pochwy, a także poprawa wyglądu sfer intymnych i zwiększenie komfortu życia. Całość przekłada się także na większe zadowolenie z życia seksualnego. Co ważne, nawet po wchłonięciu nici napięcie mięśni utrzymuje się przez kilka kolejnych lat – dlatego nie musisz martwić się, że efekty zabiegu są krótkotrwałe.

Jeśli doskwiera Ci dyskomfort okolic intymnych, dobrze będzie udać się na konsultację z lekarzem specjalistą i dobrać odpowiednią metodę jego poprawy. Lifting krocza pozwoli Ci pozbyć się wszelkich dolegliwości i tym samym pozytywnie wpłynąć na satysfakcję zarówno z życia seksualnego, jak i codziennego.