Bądź gotowa na lato!

lato

06 cze Bądź gotowa na lato!

Każdy chce wyglądać perfekcyjnie – zwłaszcza latem, gdy po wielu miesiącach mrozów mamy okazję do pokazania walorów swojego ciała. Co zrobić, gdy zauważymy pewne mankamenty? Przede wszystkim należy zacząć z nimi walczyć jeszcze przed urlopem, by być gotowym na lato.

Zimą wiele osób nie uprawia żadnego sportu. Gdy do tego dołączymy złą dietę, o którą bardzo łatwo, przez brak dostępu do świeżych i zdrowych produktów, musimy zmierzyć się z problemem cellulitu. Aby skóra prezentowała się jędrnie podczas urlopu, a problem był przeszłością, warto poddać się zabiegowi redukcji cellulitu. Eliminuje się go poprzez nastrzykiwanie fragmentów ciała kwasem hialuronowym, kofeiną oraz pierwiastkami śladowymi. Te trzy substancje przyspieszają spalanie tłuszczu oraz poprawiają krążenie. Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu swojej sylwetki, ten zabieg jest dla Ciebie.

morzeMezoterapia to zabieg, który pomaga na wiele problemów. Jeżeli chcesz odmłodzić lub nawilżyć swoją skórę przed nadchodzącym latem, mezoterapia będzie idealnym rozwiązaniem. Substancje, którymi nastrzykuje się miejsca zabiegowe dobierane są pod względem potrzeb Pacjenta. Dzięki temu zabiegowi, oprócz nawilżenia całego ciała, możesz zmniejszyć cienie pod oczami lub odmłodzić skórę szyi i dekoltu, który przecież z chęcią latem odsłaniamy.

Lato to czas wysokich temperatur. Wiele osób zmaga się wówczas z problemem utrudniającym codzienne funkcjonowanie – nadmiernym wydzielaniem potu. Jest to bardzo wstydliwa dolegliwość, dlatego warto przewidzieć jej skutki i poddać się leczeniu. Toksyna botulinowa, którą wprowadza się za pomocą cienkiej igły, sprawia, że znacząco zmniejsza się ilość wydzielanego potu. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie nie tylko podczas wakacji, gdyż efekty mogą się utrzymać nawet do 12 miesięcy.

Nikt nie lubi zmarszczek, które są widoczne zwłaszcza na słońcu. Kwas hialuronowy pozwala niemal natychmiast się ich pozbyć. Wygładzenie nierówności oraz poprawa jędrności skóry w ich miejscu sprawiają, że każdy będzie zadowolony z efektów zabiegu. Dodatkowo, zabieg ten zatrzymuje proces starzenia. Niestety, ale wiele osób jest niezadowolonych z wyglądu swoich ust, a lato to idealny moment, by zaprezentować piękne wargi. Tutaj również z pomocą przychodzi kwas hialuronowy, który pozwala w wymarzony sposób wymodelować ich kształt. Efekty takiego zabiegu utrzymują się nawet ponad rok.

opalanie

Już niedługo, po wielu miesiącach ciężkiej pracy, będziesz mogła w końcu wypocząć. Twój organizm jest już zmęczony, czego efektem są cienie pod oczami? Możesz się ich pozbyć i to jeszcze przed wyjazdem. Jest to możliwe dzięki kwasowi hialuronowemu oraz delikatnemu masażowi, który sprawia, że kwas rozprowadzi się równomiernie po wszystkich tkankach. Efekt? Pełna energii i promienna cera, bez śladu cieni i worków pod oczami.

Przygotowanie do lata czas zacząć. Wybierz takie zabiegi, które sprawią, że poczujesz  się atrakcyjnie – bo dobre samopoczucie i satysfakcja z własnego ciała to dwa najważniejsze kroki do udanego lata.