Przedświąteczny zabieg – na jaki się wybrać?

święta

19 gru Przedświąteczny zabieg – na jaki się wybrać?

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – to doskonały moment na to, aby zrobić sobie miły prezent, na chwilę zwolnić i skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zobacz, jaki zabieg możesz sobie zafundować, aby uzyskać niemal natychmiastowy efekt i szybkie gojenie.

Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki są jednymi z pierwszych oznak starzenia się. Wraz z wiekiem tracimy zawarty w skórze kolagen i zdolność do jego regeneracji. Nierzadko zmarszczki powstają też na skutek nadmiernej mimiki twarzy. Teraz jednak nie musisz się nimi martwić! Możesz wybrać jedną z dwóch bardzo skutecznych metod – wypełnienie kwasem hialuronowym lub botoksem. Oba te zabiegi są wykonywane przy użyciu bardzo cienkiej igły, dlatego ranki po wkłuciu są bardzo małe i szybko znikają. W przypadku kwasu hialuronowego efekt jest widoczny od razu, zaś jeśli chodzi o botoks, to trzeba na niego poczekać około 7 dni.

Powiększanie ust

Drugim co do popularności zabiegiem jest powiększanie ust. Pacjenci decydują się na nie z różnych powodów – często cierpią na asymetrię warg, brak łuku kupidyna czy opadające kąciki ust. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły to także świetny sposób na wypełnienie warg, poprawienie czerwieni wargowej i nawilżenie oraz odmłodzenie ust.

Redukcja cieni pod oczami

Cienie pod oczami to problem, który dotyczy wielu osób w każdym wieku. Często ta dolegliwość ma podłoże genetyczne, ale jej podstawą może być również przemęczenie czy upływający czas. Jeśli chcesz pozbyć się cieni, worków czy widocznych naczynek krwionośnych, skorzystaj z zabiegu polegającego na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego i masażu. Efekt będzie widoczny od razu.

Odmładzanie dłoni

Dłonie to ta część ciała, która najszybciej zdradza wiek człowieka. Jeśli chcesz pozbyć się przebarwień, zmarszczek i widocznych naczyń krwionośnych, skorzystaj z zabiegu odmładzania dłoni. Pierwsze efekty będą widoczne natychmiast po zabiegu, polegającym na wprowadzeniu specjalnego preparatu pod skórę dłoni za pomocą bardzo cienkiej igły.

Kroplówka witaminowa

Czy czujesz, że opadasz z sił przez ciągłe życie na wysokich obrotach? Chcesz przywrócić cerze blask, a może wzmocnić włosy i paznokcie? Bardzo dobrym sposobem na szybkie uzyskanie pożądanych efektów będzie przyjęcie kroplówki witaminowej ze składem dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Warto zadbać o siebie w sezonie przedświątecznym. Nieskomplikowane zabiegi medycyny estetycznej, dające natychmiastowe efekty, z pewnością pozytywnie wpłyną na Twój wygląd i samopoczucie.