Jesień – jaki ma wpływ na skórę?

Pielęgnacja skóry jesienią

18 paź Jesień – jaki ma wpływ na skórę?

Jesienią nasza skóra wymaga szczególnej uwagi ze względu na wiatr oraz wilgoć prowadzące do nadmiernie przesuszającej się skóry. Może okazać się, że nakładanie zbyt dużej ilości kremów nawilżających jedynie pogorszy sytuację, a efekt będzie jedynie tymczasowy. Warto zadbać odpowiednią pielęgnację, aby nasza skóra była promienna nawet w trakcie jesiennej słoty.

Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe na jesienną słotęBrak letniego słońca może spowodować niedobór witaminy D, ale jesień grozi także znacznym osłabieniem organizmu i trudnością z dostarczeniem odpowiedniej ilości niezbędnych w diecie makro i mikroelementów. Kroplówki witaminowe mogą okazać się idealnym rozwiązaniem tego problemu. Dopasowane są do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu oraz trybu życia na podstawie szczegółowego wywiadu lekarskiego. Jeżeli jesteś w ciągłym biegu, warto skorzystać z dawki Individual nutrients, a jeśli wiatr szkodzi Twojej skórze Natural beauty nie tylko zapewni promienną cerę, ale również wzmocni włosy i paznokcie. Poza tym, odpowiednia ilość przyjmowanych witamin skutkuje poprawą samopoczucia, wzmocnieniem odporności i dostarczeniem organizmowi energii. Kroplówka podawana jest dożylnie przez 30 minut, a regularność jej przyjmowania pozwala uzyskać optymalne efekty.

Mezoterapia

Mezoterapia jest niezwykłą metodą odbudowy skóry i przywrócenia jej blasku szczególnie w okresie jesiennym, gdy zimno i wilgoć nie służą naszej cerze. Sam zabieg oraz dobranie substancji leczniczych zależy od potrzeb Pacjenta. Możliwa jest redukcja cieni pod oczami, biorewitalizacja suchych od zimna dłoni oraz wymagającej skóry szyi, ale również rozświetlenie oraz nawilżenie odwodnionej cery. Poza tym, samo nakłuwanie cienkimi igłami pobudza mikrokrążenie, co jest dodatkowym atutem mezoterapii.

Redukcja cieni pod oczami kwasem hialuronowym

Przygnębiająca aura jesieni jest w stanie uwidocznić oznaki zmęczenia i przepracowania. W celu zapewnienia twarzy wypoczętego wyglądu, warto skorzystać z zabiegu redukcji cieni pod oczami poprzez aplikację preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Skuteczność jest bardzo wysoka w przypadku zarówno zasinień, jak i worków pod oczami, ale także jeżeli naczynka krwionośne są widoczne. Kwas hialuronowy nada Twojej twarzy zdrowego wyglądu bez potrzeby zakrywania niedoskonałości nadmierną ilością korektora podczas wykonywania codziennego makijażu.

Nici First Lift BARB 4D

Nici wyposażone w mikroskopijne haczyki są innowacyjną metodą i doskonałym zamiennikiem tradycyjnego liftingu, a ich efekt utrzymuje się nawet dwa lata, co oznacza, że będziesz olśniewać nie tylko w ponurą jesień. Wprowadzenie nici do tkanki podskórnej daje natychmiastowe efekty po zakończonym zabiegu, poprawiając nawilżenie oraz nadając skórze jędrność. Efekt jest bardzo szybki – wyglądamy młodo i świeżo już po godzinie. Metoda sprawdza się także w wygładzaniu zmarszczek!

Jesienna chandra nie musi nas dotyczyć, ponieważ odpowiednia pielęgnacja nie tylko sprawi, że będziemy wyglądać na wypoczęte, ale też doda nam pewności siebie, która z pewnością ułatwi nam przetrwanie jesieni z uśmiechem na ustach i blaskiem na twarzy.