Rivendell Clinic | Zalety powiększania pośladków metodą Aquafilling
16047
single,single-post,postid-16047,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Zalety powiększania pośladków metodą Aquafilling

rivendellaquafilling

19 paź Zalety powiększania pośladków metodą Aquafilling

Na przestrzeni lat ideał kobiecej figury ulegał zmianom – od krągłości lat 50., poprzez szerokie ramiona modne w latach 80. aż do dziś. No właśnie… obecnie bardzo pożądane jest posiadanie seksownych pośladków. Niektóre z pań osiągają ten efekt dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom, lecz niestety nie wszystkie są predysponowane do uzyskania wymarzonych kształtów. Kobietom, które ze względu na uwarunkowania genetyczne lub inne czynniki nie mogą wypracować wymarzonych pośladków, polecamy powiększanie ich metodą Aquafilling. Jakie są jej zalety?

Na początek wyjaśnienie – czym jest Aquafilling?
To nowoczesna metoda powiększania pośladków w gabinetach medycyny estetycznej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym przy pomocy kaniuli bądź igły, którą wprost do tkanek miękkich wprowadza się preparat. Jest nim żel hydrofilowy składający się w 98% z soli fizjologicznej, a pozostałą część jego składników stanowi poliamid nadający substancji właściwą objętość dzięki zdolności wiązania wody. Taka formuła sprawia, że po aplikacji preparatu nie występują żadne reakcje alergiczne.

Zabieg zamiast operacji
Trwający około 1,5 godziny zabieg jest wykonywany w sposób nieinwazyjny. Nie wymaga użycia skalpela, w związku z czym nie pozostawia na ciele pacjentki nieestetycznych blizn. Wstrzyknięta substancja jest rozmasowywana przez lekarza wykonującego zabieg, co pozwala mu wymodelować daną część ciała. Efekty utrzymują się nawet do pięciu lat.

Szybki powrót do formy
Jedną z większych zalet zabiegu Aquafilling jest szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Pacjentka, która się mu podda, może wykonywać codzienne zajęcia już po 24 godzinach od jego wykonania. Jedynym wymogiem jest noszenie modelującej bielizny przez okres 3 tygodni, jednak to wyrzeczenie jest niewielkie w stosunku do rekonwalescencji po operacji chirurgicznej.

Naturalne efektyaquafilling
Efekty zabiegu odczuwalne są od razu, jednak dla całkowitego zauważenia zmiany należy odczekać aż do zejścia opuchlizny, co zwykle następuje po upływie tygodnia. Pośladki poddane zabiegowi nie będą wyglądać nienaturalnie, a Pacjentce nie grozi poczucie dyskomfortu, ponieważ preparat nie jest wyczuwalny w dotyku.

Seksowne kształty można uzyskać niezależnie od predyspozycji genetycznych. Medycyna estetyczna znalazła naturalne rozwiązanie odpowiadające oczekiwaniom klientek, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele. Aquafilling to gwarancja uzyskania ponętnych kształtów wyglądających niezwykle naturalnie.

Facebook