Rivendell Clinic | Zabieg Los Deline – co warto o nim wiedzieć?
16666
single,single-post,postid-16666,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Zabieg Los Deline – co warto o nim wiedzieć?

Zabieg Los Deline

30 paź Zabieg Los Deline – co warto o nim wiedzieć?

Każda kobieta, bez względu na wiek chce się dobrze czuć w swoim ciele i cieszyć doskonałą sylwetką. Oprócz dbania o przestrzeganie prawidłowej diety oraz regularnych ćwiczeń, aby osiągnąć upragniony cel warto również zwrócić się o pomoc do specjalistów. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znajdziemy między innymi zabieg Los Deline. Na czym polega i dlaczego cieszy się sporą popularnością?

Zabieg Los Deline – czym jest?

Zabieg Los Deline (nazywany wcześniej Aquafilling Bodyline) pozwala powiększyć oraz w idealny sposób wymodelować pośladki lub piersi. Jest to w pełni bezpieczna, niechirurgiczna metoda, gwarantująca wyraźny efekt podniesienia, a jednocześnie zwiększenia objętości wybranych partii ciała. Trwający zaledwie godzinę i 30 minut zabieg polega na wstrzyknięciu do tkanek miękkich specjalnego preparatu Los Deline, składającego się z żelu hydrofilowego (soli fizjologicznej połączonej z poliamidem), który w żaden sposób nie zagraża zdrowiu całego organizmu. Dla zwiększania komfortu pacjentek, zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Lekarze szczególnie polecają jego wykonanie kobietom marzącym o zmianie rozmiaru biustu, korekcie widocznych defektów piersi, poprawie wrodzonych dysproporcji pośladków, uwypukleniu ich, a także pozbyciu się wad tkanek miękkich (spowodowanych między innymi zabiegiem liposukcji) lub wyraźnie “płaskich pośladków”.

Zabieg Los Deline – ważne informacje

Pacjentki decydujące się na zabieg Los Deline powinny wcześniej zapoznać się z określonymi przez lekarzy przeciwwskazaniami. Należą do nich przede wszystkim zaburzenia krzepnięcia krwi, przewlekłe choroby somatyczne oraz poważne infekcje lub stany zapalne obejmujące pośladki i piersi. Zabiegowi nie mogą zostać również poddane osoby dotknięte chorobą nowotworową, kobiety w ciąży lub w trakcie menstruacji. Przed przystąpieniem do powiększenia pośladków lub piersi, trzeba skonsultować wszelkie wątpliwości z lekarzem, który zbada indywidualne cechy anatomiczne ciała oraz wybierze najbardziej korzystną technikę korekcji. Jej wykonywanie jest praktycznie bezbolesne i nieinwazyjne, co sprawia, że pacjentka zaraz po wykonaniu zabiegu może się udać do domu. Istotne jest pamiętanie o tym, aby po zabiegu Los Deline przez tydzień stosować preparaty odkażające oraz jałowe plastry. Istotne jest ponadto unikanie ćwiczeń związanych z napinaniem poddanych zabiegowi partii mięśniowych.

Efektywne powiększanie biustu i pośladków

Prawidłowo przeprowadzony zabieg Los Deline zapewnia doskonałą poprawę wyglądu pośladków oraz piersi. Ostateczne rezultaty są widoczne już po tygodniu od wykonania zabiegu, po zniknięciu obrzęku oraz usunięciu środka znieczulającego z organizmu. Wyraźna zmiana rozmiaru i podniesienie wybranych partii ciała utrzymuje się przez co najmniej 5 lat. W przeciwieństwie do popularnych w ostatnich latach implantów, efekty zabiegu Los Deline prezentują się niezwykle naturalnie, a wstrzyknięty pod skórę preparat nie jest wyczuwalny w dotyku.

Aby zadbać o kształty swojej sylwetki, a zarazem zwiększyć  poziom odczuwanej satysfakcji z własnego wyglądu, dobrze zdecydować się na zabieg Los Deline (wcześniej określany jako   Aquafilling Bodyline). Do jego licznych zalet zalicza się między innymi bezinwazyjność oraz długotrwałe utrzymywanie się wyjątkowych efektów wymodelowania pośladków i piersi.

Facebook