Rivendell Clinic | Powiększenie piersi bez operacji
15655
single,single-post,postid-15655,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Powiększenie piersi bez operacji

biust

24 wrz Powiększenie piersi bez operacji

Piersi to atrybut kobiecości. Piękne, pełne i jędrne to marzenie każdej kobiety. Niestety nie zawsze natura okazuje się łaskawa. Na wygląd biustu wpływa też znacząco proces starzenia się. Powodować to może wśród wielu kobiet kompleksy, przez co poczucie własnej wartości znacznie się obniża.

Do niedawna jedyną możliwością poprawy wyglądu piersi był zabieg chirurgiczny, polegający na wprowadzeniu implantów pod skórę. Nie każdy jednak mógł sobie na to pozwolić, ponieważ jest to zabieg inwazyjny i dość kosztowny. Na szczęście wraz z rozwojem medycyny estetycznej powstała alternatywa dla zabiegu powiększania piersi. Ostatnio ogromne zainteresowanie na rynku wzbudził preparat Aquafilling, dzięki któremu marzenie o naturalnie dużym i ponętnym biuście może zostać spełnione.

piersiAquafilling jest doskonałą alternatywą dla operacji powiększania biustu u chirurga plastycznego. Metoda ta pozwala uzyskać większe i bardziej jędrne piersi bez użycia skalpela. Zabieg polega na wstrzyknięcie za pomocą igły lub kaniuli specjalnego preparatu w firmie żeli, który składa się większości z soli fizjologicznej. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Jest on także mało inwazyjny, co pozwala na krótki i bezbolesny okres rekonwalescencji. Podczas zabiegu trwającego półtorej godziny znieczulenie wprowadzane jest jedynie miejscowo, dlatego pacjentka może w tym samym dniu wrócić do domu i po upływie 24 godzin wykonywać codzienne czynności. Efekt powiększonych piersi jest widoczny już po 7 dniach. W przypadku operacji z implantami czas powrotu do pełnego zdrowia trwa dużo dłużej, bo aż od 6 do 9 tygodni, a opuchlizna schodzi dopiero po 3 do 5 tygodni. W chirurgicznym zabiegu powiększania piersi dojść może także do komplikacji i powikłań.

Wybór specjalnego żelu zamiast implantów jest godny polecenia również ze względów estetycznych. Po zabiegu biust wygląda naturalnie i jest miękki w dotyku, tak jakby nic się nie zmieniło oprócz wielkości. Do tego linia wstrzyknięcia preparatu nie jest widoczna. Przy implantach pierś znacznie twardnieje, a dodatkowo często też zauważalna jest linia wszczepionego sylikonu. Poza tym pozostają blizny w miejscach cięć.

Kolejną zaletą zastosowania Aquafilling jest efekt większych piersi, który otrzymuje się przez minimum 5 lat. Inne podobne preparaty znajdujące się na rynku oferują dużo mniejszą trwałość efektu i nie są aż tak bezpieczne. Natomiast implanty wprowadzane są na całe życie, jednak nie ma pewności czy implanty kiedyś się nie przesuną, prowadząc do deformacji piersi.

Większość kobiet marzy o pięknym, dużym i jędrnym biuście. Zabieg powiększania piersi nie musi być już strasznym i bolesnym przeżyciem. Rozwój nauki i techniki sprawił, że cel ten można osiągnąć w łatwy sposób, dzięki czemu każda kobieta może pozbyć się kompleksu.

Facebook