Rivendell Clinic | Powiększanie pośladków Aquafilling – Los Deline
15803
page,page-id-15803,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Powiększanie pośladków Aquafilling – Los Deline

Powiększanie pośladków metodą Los Deline, nazywaną kiedyś Aquafilling to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich pośladków. To niechirurgiczna, wysoce bezpieczna metoda powiększania, modelowania i podnoszenia pośladków, która gwarantuje naturalny, pożądany efekt, a co za tym idzie wzrost satysfakcji z własnego ciała, lepsze samopoczucie oraz poprawę życia intymnego. Preparat wykorzystywany w zabiegu to żel hydrofilowy, który składa się w 98% z soli fizjologicznej oraz 2% polamidu, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Co istotne, po zabiegu można natychmiast wrócić do codziennych obowiązków.

Wskazania:

Poprawa kształtu i wielkości pośladków

Uwypuklenie „płaskich pośladków”

Korekta defektów pośladków - asymetria pośladków, wyrównanie ubytków po zabiegach

posladki

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Odpowiednią ilość preparatu wstrzykuje się za pomocą igły lub kaniuli w tkanki miękkie. Zabieg trwa ok. 1,5 godziny.

Efekty:

Efekty zabiegu są w pełni naturalne, utrzymują się co najmniej 5 lat. Rezultat końcowy widoczny jest po 7 dniach od wykonania zabiegu, gdy tylko zniknie obrzęk, a preparat znieczulający ulegnie wchłonięciu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne
  • infekcje i stany zapalne w miejscach zabiegowych
  • choroby nowotworowe
  • ciąża i okres karmienia, menstruacja

Facebook