Rivendell Clinic | Powiększanie piersi Aquafilling coraz popularniejsze!
15821
single,single-post,postid-15821,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Powiększanie piersi Aquafilling coraz popularniejsze!

piersi

15 lut Powiększanie piersi Aquafilling coraz popularniejsze!

Piękne, jędrne i krągłe piersi to marzenie większości kobiet. Każda chce być posiadaczką biustu, który będzie przykuwał uwagę mężczyzn i wywoływał zazdrość u innych pań. Medycyna estetyczna oferuje różne sposoby na poprawienie kształtu i wielkości piersi w sposób nieinwazyjny. Jednym z nich jest nowość na rynku – zabieg przy użyciu żelu Aquafilling Bodyline.

operacjaCo to jest i na czym zabieg ten polega? Aquafilling Bodyline to żel hydrofilowy, składający się z 98% soli fizjologicznej i 2% poliamidu. Poliamid wiąże sól, przez co nadaje preparatowi objętość. Stosuje się go do korygowania niedoskonałości tkanek miękkich. Dzięki niemu można usunąć różne deformacje powstałe na przykład po liposukcji, nadając wybranemu fragmentowi ciała bardziej krągłe kształty. Zabieg Aquafilling Bodyline trwa około półtorej godziny, w czasie którego wykwalifikowany lekarz przy użyciu igieł lub kaniuli wstrzykuje w piersi pacjentki preparat. Wykonywany jest on w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka może wrócić do domu tego samego dnia, a do codziennych czynności po upłynięciu jednej doby. Po zabiegu należy przez tydzień nosić biustonosz modelujący, zmieniać codziennie opatrunki w miejscu wkłucia oraz unikać kontaktu z wodą tych miejsc. Efekty widoczne są po upływie 7 dni i utrzymują się co najmniej 5 lat. Zabieg polecany jest szczególnie kobietom z asymetrią piersi, małym lub niekształtnym biustem lub z ubytkami po innych zabiegach lub wypadkach.

Główną zaletą powiększania piersi przy użyciu Aquafilling Bodyline jest naturalny wygląd biustu. W przeciwieństwie do implantów substancja ta jest niewyczuwalna podczas dotyku. Sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z codziennych obowiązków. Jedynym objawem niepożądanym może być obrzęk, który powinien ustąpić po kilku dniach. Aquafilling Bodyline nie jest polecanym osobom z zaburzeniami krzepliwości krwi, ciężkimi i przewlekłymi chorobami somatycznymi, chorobami nowotworowymi, infekcjami i stanami zapalnymi w miejscach zabiegowych, w czasie ciąży, karmienia i menstruacji.

Powiększanie piersi metodą Aquafilling Bodyline to nowość na rynku medycyny estetycznej. W Polsce tylko kilka klinik wykonuje ten zabieg, a jedną z nich jest poznańska klinika Rivendell Clinic ciesząca się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów. Decydując się na korektę biustu warto wybrać sprawdzonych lekarzy z doświadczeniem, którzy w profesjonalny sposób go poprawią, skutecznie pozbywając się kompleksów pacjentki.

Facebook