Rivendell Clinic | Innowacyjny zabieg zwiększający objętość piersi
16803
single,single-post,postid-16803,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Innowacyjny zabieg zwiększający objętość piersi

Ciało gotowe na lato

23 maj Innowacyjny zabieg zwiększający objętość piersi

Jędrny i kształtny biust jest marzeniem wielu kobiet, które chcą czuć się kobieco i być w pełni usatysfakcjonowane z wyglądu swojego ciała. Obecnie gabinety medycyny estetycznej proponują swoim klientkom bezpieczne, całkowicie bezinwazyjne metody modelowania biustu. Co warto wiedzieć o innowacyjnym zabiegu zwiększającym objętość piersi Los Deline, aby zdecydować się na jego wykonanie jeszcze przed rozpoczęciem lata?

Na czym polega zabieg Los Deline?

Jednym z coraz bardziej popularnych sposobów umożliwiających bezbolesne modelowanie biustu jest zabieg Los Deline, znany wcześniej pod nazwą Aquafilling Bodyline. Podczas jego przeprowadzania wykorzystuje się specjalistyczny preparat, wykonywany na bazie żelu hydrofilowego. Dzięki niemu, lekarze specjaliści są w stanie nadać zarówno piersiom, jak i innym częściom ciała idealnych kształtów, odznaczających się jednocześnie naturalnym wyglądem. Najważniejszymi wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Los Deline jest chęć zwiększenia wielkości piersi, a także usunięcia defektów biustu – między innymi widocznych asymetrii oraz ubytków.

Przebieg zabiegu i efekty

zwiększony biustPrzed wykonaniem zabiegu lekarz dokonuje szczegółowego wywiadu, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania (należą do nich głównie choroby nowotworowe, infekcje skóry, czy zaburzenia krzepliwości krwi). Następnie, pacjentka otrzymuje miejscowe znieczulenie, a do tkanek miękkich, za pomocą kaniuli lub igły zostaje wprowadzony preparat Los Deline. Całość wykonywanych przez lekarza czynności nie trwa dłużej niż około 1,5 godziny. Po upływie 48 godzin i sprawdzeniu, czy zabieg przebiegł pomyślnie, każda pacjentka może bez problemów wrócić do normalnego funkcjonowania. Trzeba jednak pamiętać o tym, by przez przynajmniej 6 tygodni unikać słońca, zrezygnować z wizyty w saunie i wzmożonej aktywności fizycznej. W większości przypadków, pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po upływie 7 dni od wstrzyknięcia preparatu (gdy zmniejszy się obrzęk) i utrzymują się nawet 5 lat.

Bezpiecznie powiększenie piersi

Zabieg Los Deline to doskonały sposób modelowania biustu bez konieczności użycia skalpela. Jego przeprowadzenie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia – zachowanie najwyższych standardów medycznych gwarantują panujące w gabinetach niezwykle sterylne warunki. Poza tym, zredukowanie bólu i dyskomfortu zapewnia wykorzystywanie wspomnianego już wcześniej znieczulenia miejscowego. W celu wyeliminowania ryzyka zakażenia, każda pacjentka otrzymuje również od lekarza antybiotyki, podawane bezpośrednio do piersi oraz w formie doustnej. Nie tylko przed, ale także po wykonaniu zabiegu lekarze prowadzący zawsze są gotowi na rozmowę i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Powiększanie oraz zmiana kształtu piersi już od dawna nie musi wiązać się z bolesnymi operacjami i wszczepianiem podskórnych implantów. Obecnie wystarczy jedynie zapisać się na innowacyjny zabieg Los Deline, który umożliwia skuteczne modelowanie biustu według życzeń pacjentki. Najlepiej nie zwlekać zbyt długo, ale zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej już dziś, aby móc cieszyć się piękną sylwetką od samego początku wakacji!

Facebook