Rivendell Clinic | Aquafilling jeszcze przed sezonem bikini – wyglądaj pięknie na plaży
16575
single,single-post,postid-16575,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Aquafilling jeszcze przed sezonem bikini – wyglądaj pięknie na plaży

Aquaflilling przed sezonem bikini

15 maj Aquafilling jeszcze przed sezonem bikini – wyglądaj pięknie na plaży

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, najwyższy czas zaplanować wakacyjne wyjazdy, wiosną warto też zastanowić się nad swoim ciałem. Wiele kobiet cierpi na kompleksy związane ze swoim wyglądem, częstym powodem niezadowolenia są małe lub asymetryczne piersi, które skutecznie niszczą pewność siebie, a czasem stanowią przyczynę nieudanych wakacji w tropikach. Czy istnieje sposób, aby bezinwazyjnie poprawić ich wygląd?

Aquafilling przed latem

Mankamenty urody to problem większości kobiet, wiele z nich czuje się przez to niepewnie, bo jak wybrać dobrze leżący biustonosz, gdy jedna pierś jest znacznie większa od drugiej? Co więcej, wybór odpowiedniego stroju kąpielowego, gdy odsłaniana jest znaczna powierzchnia ciała, staje się spędzającą sen z powiek czynnością, dlatego chcąc mieć udany, bezstresowy urlop i wreszcie należycie odpocząć, warto wziąć sprawy w swoje ręce. Oprócz estetyki, ważne jest zdrowie, asymetria piersi, zwłaszcza głęboka, jest obciążeniem dla kręgosłupa, który potrzebuje równomiernego ciężaru po obu stronach ciała, w przeciwnym wypadku narażony jest na nienaturalne skrzywienia boczne. Jeżeli nie chcesz decydować się na silikonowe implanty, które wymagają odpowiedniego doboru kształtu, formy i licznych poprawek – przyjrzyj się nowoczesnej metodzie Aquafilling.

Jak przebiega zabieg?

Aquafilling przed latemAquafilling jest bezinwazyjną metodą powiększania i wyrównywania asymetrii piersi. Wykonuje się ją poprzez wprowadzenie w tkankę miękką żelu hydrofilowego za pomocą małej igły lub kaniuli. Płyn wprowadzany do piersi stanowi, aż 98% soli fizjologicznych i zaledwie 2% poliamidu, dzięki czemu jest on łatwo przyswajalny przez organizm. Jego naturalny skład zmniejsza także ryzyko odrzucenia lub potraktowanie jako zagrożenie substancji przez układ immunologiczny. Przed nakłuwaniem podawane jest znieczulenie miejscowe w celu zniwelowania ewentualnego bólu. Sama procedura trwa 1,5 godziny i powinna być przeprowadzona przez doświadczony zespół lekarzy. Po podaniu odpowiedniej porcji substancji wystarczy uformować pożądany kształt. Ewentualna opuchlizna spowodowana wprowadzeniem w skórę igły znika już po 5 dniach, a Ty możesz cieszyć się pięknym efektem końcowym. Aquafilling nie niesie ze sobą ryzyka, oczywiście istnieją przeciwwskazania, takie jak okres ciąży, karmienia piersią, a także te poważne – nowotworowe. Piersi zachowują nadany kształt przez 5 lat i nie stanowią przeszkody w wykonywaniu codziennych czynności.

Aquafilling czy implanty?

Wiele osób zastanawia się nad metodą powiększenia piersi, w zależności od pożądanego rezultatu warto rozważyć kilka opcji. Należy jednak pamiętać, że w przypadku silikonowych wkładek wiąże się to z operacją, przeprowadzoną przez chirurga. Jest to poważna ingerencja w powłokę skórną i tkankę miękką piersi. Okres rekonwalescencji po takim zabiegu trwa znacznie dłużej oraz wymaga lepszej kondycji początkowej organizmu. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę swój wiek i napięcie skóry, ponieważ wraz z jego spadkiem wszyte implanty mogą się przesuwać lub opadać, z substancją Aquafilling nie ma takiego problemu. Do bezdyskusyjnych atutów zabiegu należą: bezinwazyjność, bezpieczeństwo i łatwość w uzyskiwaniu pożądanych rezultatów.

Poszukujesz bezinwazyjnego sposobu na poprawę wyglądu swoich piersi? Chciałabyś w tym roku poczuć się jak królowa plaży i wreszcie przestać stresować się swoim małym lub bezkształtnym biustem? Pozbądź się kompleksów i spraw, aby te wakacje były najlepszymi w Twoim życiu.

Facebook